Grupet rinore IMPACT në Lezhë

You are here

148 nisma janë ndërrmarë nga të rinjtë e 98 klubeve IMPACT gjatë vitit që lamë pas në 11 bashki të vendit: Dibër, Shkodër, Lezhë, Kurbin, Tiranë, Kamëz, Durrës, Librazhd, Prrenjas, #Korçë dhe Maliq.

Ndiqni videon për të mësuar disa nga nismat e një prej grupeve IMPACT.

Tungjatjeta.al

 
Emanueli
Shqipëri
Soni
Shqipëri
Ardiani
Shqipëri
Selma
Shqipëri
Marigleni
Shqipëri
Ana
Shqipëri
Leonora
Shqipëri
Irena
Shqipëri
Arjani
Shqipëri
Arta
Shqipëri
Fjorida
Librazhd
Emiljano
Shqipëri
Elvani
Librazhd
Altin
Shqipëri
Klajdi
Shqipëri
Gabriela
Shqipëri
Juliani
Librazhd
Bruna
Shqipëri
Alesia
Shqipëri
Donaldi
Shqipëri
Jasmina
Shqipëri
Sara
Shqipëri
Oligerta
Shqipëri

Twitter Feed

 

Facebook Feed

 

Na Kontaktoni

Shqipëri
  • Rruga “Vëllezërit Manastirli”, Ndërtesa nr. 4,
    P.O.Box 1725, Tirana, Albania
  • Tel: +355 4 2419601
  • Email: tirana@wvi.org

empty

Na Ndiqni