Stafi Ynë

Stafi Ynë

You are here

Eljona Boce Elmazi
Drejtoresha Kombëtare e World Vision për Ballkanin Perëndimor
eljona_boce-elmazi@wvi.org
Artina Morava
Drejtoreshë Programi
artina_morava@wvi.org
Ariola Kallçiu
Drejtoreshë për Evidencat dhe të Mësuarit
ariola_kallciu@wvi.org
Brisida Jahaj
Këshilltare Teknike për Programin e Edukimit
brisida_jahaj@wvi.org
Vilma Çobani
Këshilltare Teknike për Programin e Mbrojtjes së Fëmijëve
vilma_cobani@wvi.org
Klodiana Kapo
Menaxhere e PR & Komunikimit
klodiana_kapo@wvi.org
Erti Lutaj
Menaxher për Marketingun dhe Ngritjen e Fondeve
erti_lutaj@wvi.org
Elona Çelanji
Grants Acquisition & Management Lead
elona_celanji@wvi.org
Sedika Fushekati
Drejtuese e Skuadrës Njerëz dhe Kultura (Burimet Njerëzore) për Ballkanin Perëndimor
sedika_fushekati@wvi.org
Brunilda Boçi
Drejtuese e Skuadrës së Kontabilitetit
brunilda_sako@wvi.org
Rozana Mançellari
Drejtuese e Skuadrës së Prokurimit për Ballkanin Perëndimor
rozana_mancellari@wvi.org
Skënder Hoxha
Drejtues i Skuadrës Teknologji Informatike - Komunikim
skerdi_hoxha@wvi.org
Anastas Biqiku
Menaxher i Departamentit të Sponsorshipit
anastas_biqiku@wvi.org
Arvenola Bekteshi
Këshilltare Teknike për Programin e Besimit në Zhvillim
arvenola_bekteshi@wvi.org
Majlinda Hoxha
Drejtuese Skuadre për Zyrën e Dibrës
majlinda_hoxha@wvi.org
Blerina Lako
Drejtuese Skuadre për Zyrën e Tiranës
blerina_lako@wvi.org
Oltjan Drabo
Drejtues Skuadre për Zyrën e Korçës
oltjan_drabo@wvi.org
Ilirjan Gjoni
Drejtues Skuadre për Zyrën e Elbasanit
ilir_gjoni@wvi.org
Migena Muhaj
Drejtuese Skuadre për Zyrën e Durrësit
migena_muhaj@wvi.org
Edi Markaj
Drejtues Skuadre për Zyrën e Kurbinit
edi_markaj@wvi.org
Hazbi Tepelena
Drejtues Skuadre për Zyrën e Vlorës
arbi_tepelena@wvi.org
Edlira Leazer
Drejtuese Skuadre për Zyrën e Librazhdit
edlira_leazer@wvi.org
Kledia Lika
Drejtuese Skuadre për Zyrën e Lezhës
kledia_lika@wvi.org
Valbona Doçi
Drejtuese Skuadre për Zyrën e Shkodrës
valbona_doci@wvi.org

Jetë në plotësi për çdo fëmijë

Ne punojmë në mbi 

220

komunitete

10

zona të Shqipërisë

13

Bashki

32,000

fëmijë janë pjesë e programit të Letërkëmbimit.

Ne punojmë në

10

Komuna

19

Komunitete

Na Kontaktoni

Shqipëri
  • Rruga “Skënderbej”, Ndërtesa Gurten,
    Kati 2, Tirana, Albania
  • Tel: +355 4 2419601
  • Email: tirana@wvi.org
Kosovë
  • Mujo Ulqinaku Nr. 1, Qyteza Pejton
    Prishtina 10000, Prishtinë, Kosovë, 10000
  • Tel: +381 (0)38 221 812

Newsletter

Regjistroni emailin tuaj për të marrë njoftimet tona.

Na Ndiqni